Mistrz Reiki

Piotr Słowik

Nazywam się Piotr Słowik mam 47 lat i jestem nauczycielem Reiki w tradycyjnym systemie USUI SHIKI RYOHO. Przekaz Reiki dotarł do mnie w linii USUI-HAYASHI-TAKATA-FURUMOTO-Brygitte Mueller-Jan Peterko-Marian Bartkowiak.

Na co dzień jestem mężem, ojcem trójki dzieci i przedsiębiorcą. Reiki jest moją pasją i sposobem na życie. Mam ogromny komfort zajmować się Reiki bez pobudek materialnych, robiąc to dla przyjemności, a nie z powodu zaspokajania potrzeb finansowych. Wierzę, że mogę każdego spragnionego samorealizacji duchowej doprowadzić do podobnego stanu. Jestem gotowy dzielić się moją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z każdym kto pragnie wejść na ścieżkę świadomego życia.

Inicjację Reiki przyjąłem w 2004 roku. Od tego momentu rozpoczęła się w moim życiu kaskada potężnych zmian, która całkowicie odmieniła moje życie.

Już w 2005 roku wraz z żoną otworzyłem Klinikę Reiki. Wraz z naszym dojrzewaniem w posługiwaniu się energiami zapragnęliśmy czysto po ludzku zmonetyzować te dary, prowadząc usługi uzdrawiających zabiegów Reiki oraz egzorcyzmy. Intensywna praca z energią w naszej klinicec oraz stały kontakt i praca z moim nauczycielem Reiki przełożyły się na moją dojrzałość i gotowość do przyjęcia inicjacji mistrzowskiej. Nastąpiło to w 2010 roku.

Od tego czasu prowadzę samodzielne seminaria (kursy) Reiki w Warszawie. W tym czasie inicjowałem lub współinicjowałem setki osób na wszystkich 3 poziomach wtajemniczenia.

Nauczanie Reiki ubogaca mnie wewnętrznie jak również daje odczuwalne korzyści bo każde szczęście i każde dobro które powstało dzięki mojej pracy, prowadzonym szkoleniom i inicjacjom zwielokrotnione wraca do mnie.