Kurs Reiki Warszawa

Terminy najbliższych seminariów: 
9-10 czerwiec 2018 - zapisy zakończone 
8-9 wrzesień 2018 - zapisy zakończone
27-28 październik 2018 - zapisy zakończone - to jest ostatnie seminarium w tym roku.
16-17 luty 2019 - zapisy zakończone

30-31 marzec 2019 - TYLKO DRUGI STOPIEŃ - Zapisy dla uczestników i gości zakończone.

25-26 maj 2019 - zapisy zakończone

wrzesień 2019 - termin zostanie podany w czerwcu

Program kursu (inicjacje, teoria, zajęcia praktyczne) realizowany jest w ciągu 2 następujacych po sobie dni - zwykle w weekend - zajmuje łącznie do 12 godzin (w zależności od indywidualnych potrzeb danej grupy). Więcej informacji co do zakresu znajdziesz w zakładce "Praca z energiami"

Praca z energią Reiki wiąże się z osobistymi i bardzo specyficznymi doświadczeniami. Powoduje to, że praktycznie nie sposób korzystać i rozwijać umiejętności pracy z Reiki bez możliwości konsultowania ze swoim nauczycielem często niezrozumiałych zmian w naszym zdrowiu, życiu i otoczeniu. Dlatego każdy nasz uczeń ma możliwość udziału w kolejnych prowdzonych przez nas seminariach jako "gość", spotkaniach (1-2 razy w miesiącu), a dla zaawansowanych również w warsztatach tematycznych dotyczących specyfiki pracy z energią w różnych sferach życia.


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o aktualizowanych tu terminach seminariów polub naszą stronę na Facebooku a po naciśnięciu przycisku "Lubię to" wybierz opcję "Otrzymuj powiadomienia"  

 

Aby zapisać się na seminarium wykonaj 2 proste czynności:

1. skontaktuj sie mailowo lub telefonicznie, aby uzgodnić termin najbliższego seminarium (jeśli nie ma podanej daty). Jeżeli data jest podana skontaktuj się, aby potwierdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Na każde seminarium przyjmuję maksymalnie 4 osoby.

2. przelej opłatę rezerwacyjną w wysokości 150 zł na rachunek podany poniżej (kwota ta zostanie zaliczona w cenę seminarium i skutkuje wynajęciem sali)

Po nadejściu opłaty rezerwacyjnej otrzymasz email potwierdzający zapis z informacjami praktycznymi i jego dokładną lokalizacją (Warszawa, dzielnica Białołęka - tzw. Zielona Białołęka - w odróżnieniu od Tarchomina).

Koszt udziału osoby inicjowanej wynosi równowartość 150 EUR (ok. 630 zł)

Koszt udziału w seminarium "gości" (osób które wcześniej inicjowaliśmy) wynosi 80 zł

Opłatę rezerwacyjną należy przelać na rachunek, którego odbiorcą jest Piotr Słowik:

06 1140 2004 0000 3502 0114 0859

Tytułem: opłata rezerwacyjna, imię i nazwisko osoby inicjowanej

Kwota opłaty rezerwacyjnej zostanie w pełni zaliczona w cenę seminarium, a jej wpłata skutkuje wynajęciem sali w uzgodnionym terminie. Ze względów organizacyjnych rezerwacja sali i potwierdzenie listy uczestników musi się zakończyć najpóźniej tydzień przed datą seminarium.

 

Serdecznie zapraszam,

Piotr Słowik