Sklep

Jonizator powietrza

Jonizacja powietrza to technologia odkryta i badana w USA w latach 50-tych. Prozdrowotne efekty badań są szeroko opisane w publikacjach naukowych z tamtych lat. Problem w tym, że w tamtym czasie nie było jeszcze technologii produkcji znaczącej ilości jonów ujemnych bo emitarami jonów były metalowe głowice, które jednocześnie produkują szkodliwy ozon. W efekcie zbudowanie pomieszczenia jonizacyjnego ze znaczną ilością emiterów skutkowałoby otruciem pacjenta ozonem. 

Wiele osób słyszało o jonizacji i jonizatorach. W sprzedaży jest wiele jonizatorów z metalowymi głowicami. Posługują się one jednak tą samą technologią badaną w latach 50-tych, w których emiterem są wyładowania koronalne na głowicy. Producencji takich jonizatorów dumnie podają wartości jonów ujemnych np. 9 mln/cm3. Ponieważ dotąd nikt tego nie umiał nawet zmierzyć, tanie jonizatory sprzedawały się całkiem dobrze, a producenci mogli podawać dowolną ilość jonów (i tak nikt tego nie sprawdzi). Dla zrozumienia tematu uświadom sobie, że popularne jonizatory mają zazwyczaj 3-4 głowice metalowe.

Jonizatory, które znajdziesz na tej stronie to skok technologiczny w przyszłość. Produkują do 55 mln jonów ujemnych i jest to potwierdzone na profesjonalnych urządzeniach. Dlaczego ich wydajność jest tak ogromna? Bo jonizacja jest efektem emisji z 17000 głowic węglowych! Wkrótce możesz się tu spodziewać filmu, na którym zbadamy profesjonalnym jonometrem dostępne w Polsce jonizatory i ich rzeczywistą wydajność.

Skoro już wiesz, że znajdziesz tu najlepsze na świecie jonizatory powietrza (miliony razy bardziej wydajne niż pozostałe dostępne na rynku) to teraz kilka słów dlaczego warto używać jonizatora powietrza:

1. Jony ujemne SKUTECZNIE oczyszczają powietrze - problem zanieczyszenia powietrza (np. smogu) znika w pomieszczeniu lub pojeździe z jonizatorem

2. Jony ujemne mają niezwykły wpływ na nasze zdrowie - głównie za sprawą neutralizacji spolaryzowanych dodatnio wolnych rodników w naszym ciele

W kwestii funkcji oczyszczania każde zanieczyszczenie w powietrzu w zjonizowanej amosferze "przyklei się" do podłogi. Wydajność naszych jonizatorów jest tak ogromna, że przestrzeń domową (20-30m2) ze standardowego (w Warszawie) poziomu zanieczyszczenia pyłów zawieszonych (PM10 i PM2,5) 15-20 ppm oczyszcza do poziomu 2-3ppm. Jeszcze wydajniesze są nasze jonizatory używane w aucie. Ze względu na małą przestrzeń jonizator niemal w kilka sekund oczyszcza powietrze z pyłów zawieszonych DO ZERA ppm.

W kwestii funkcji prozdrowotnych - jest tego tak dużo, że tu możnaby pisać elaboraty. Przemysł kosmetyczny zbija miliony sprzedając kobietom substancje neutralizujące wolne rodniki (funkcja spowalniania procesów starzenia). Zadaj sobie pytanie co jest skuteczniejsze: krem, czy jonizator przy łóżku i wdychanie przez sen dobroczynnych jonów... Jeśli interesują Cię zagadnienia prozdrowotne obejrzyj kilka poniższych filmów, albo kliknij na stronę producenta. W obliczu ogólnoświatowej paniki związanej z wirusami warto też poczytać artykuł jak jonizacja wpływa na wirusy. Znajdziesz to klikając tutaj.

 

 

end

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.