O nas

O nas

Witaj na naszej stronie!

Jesteśmy małżeństwem i świadomie pracujemy z energiami, głównie z Reiki. Oboje jesteśmy Nauczycielami Reiki w tradycyjnym systemie Usui Shiki Ryoho. Klinikę Reiki w Warszawie uruchomiliśmy w 2005 roku po osiągnięcia biegłości w posługiwaniu się energią Reiki i w euforii doświadczania codziennej mocy sprawczej tej energii. Nasza praca energetyczna wciąż jest naszą pasją, a z czasem stała się główną treścią naszego życia. Dzięki niej odkrywamy tajemnice natury i jej duchowego elementu jakim jest istota ludzka, a wiedzę tą bezustannie wprowadzamy w życie naszej rodziny.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami, które tak jak my są świadome duchowej istoty wszystkiego co nas otacza.

Jesteśmy małżeństwem, jesteśmy ludźmi, ale jednocześnie jesteśmy bardzo różni w zakresie naszych osobistych doświadczeń duchowych, emocji, potencjałów, talentów, możliwości i celów życowych jakie chcemy realizować pracując z energiami. Stąd zajęcia które prowadzimy, nawet w tej samej dziedzinie, prowadzimy w różny sposób, charakterystyczny dla indywidualności jakimi jesteśmy. Dlatego na tej stronie prezentujemy siebie i zakres pracy, aby ułatwić Ci wybór osoby do współpracy. 

Skoro czytasz te słowa to znaczy, że mniej lub bardziej świadomie szukasz zrozumienia praw i zjawisk, które nie mają oficjalnego wytłumaczenia lub które można zgłębiać jedynie pozazmysłowo.

Nasza propozycja dla wszystkich poszukiwaczy obejmuje wprowadzenie w podstawy świadomej pracy z energiami, a następnie, co już jest unikatowe w Polsce, możliwość dalszej wspólnej pracy i rozwijania nabytych umiejętności. Każdy z czytających te słowa ma różny poziom świadomości, wyobrażeń i potrzeb jakie chce realizować z naszą pomocą. Dlatego zakres naszej pracy podzieliliśmy na tematy, które znajdziesz w zakładce Zakres działania.

Zapraszamy!

Aleksandra & Piotr

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.