O nas

Piotr Słowik

Nazywam się Piotr Słowik mam 48 lat i jestem nauczycielem Reiki w tradycyjnym systemie USUI SHIKI RYOHO. Przekaz Reiki dotarł do mnie w linii USUI-HAYASHI-TAKATA-FURUMOTO-Brygitte Mueller-Jan Peterko-Marian Bartkowiak.

Na co dzień jestem mężem, ojcem trójki dzieci i przedsiębiorcą. Reiki jest moją pasją i sposobem na życie. Mam ogromny komfort zajmować się Reiki robiąc to dla przyjemności i samodoskonalenia, a nie z powodu zaspokajania bieżących potrzeb finansowych. Jestem gotowy dzielić się moją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z każdym kto pragnie wejść na ścieżkę świadomego życia. Zajmuję się również hipnozą, transami duchowymi, prowadzę zajęcia z zakresu rozwoju świadomości. Jednak w związku z tym, że to działalność "hobbystyczna", a nie zarobkowa, prowadzę te zajęcia tylko dla osób które były inicjowane w naszej klinice.

Inicjację Reiki przyjąłem w 2004 roku. Od tego momentu rozpoczęła się w moim życiu kaskada potężnych zmian, która całkowicie odmieniła moje życie.

Już w 2005 roku zafascynowany możliwościami jakie daje Reiki namówiłem żonę do otwarcia Kliniki Reiki - miejsca gdzie mogliśmy tak po ludzku zmonetyzować nasze umiejętności prowadząc usługi uzdrawiających zabiegów, oczyszczając energetycznie domy i mieszkania oraz przeprowadzając egzorcyzmy. Intensywna praca z energią w klinice oraz stały kontakt i praca z moim nauczycielem Reiki przełożyły się na moją dojrzałość i gotowość do przyjęcia inicjacji mistrzowskiej. Nastąpiło to w 2010 roku.

Od tego czasu prowadzę samodzielne seminaria (kursy) Reiki w Warszawie. W tym czasie inicjowałem lub współinicjowałem setki osób na wszystkich 3 poziomach wtajemniczenia.

Nauczanie Reiki i praca z tą energią ubogaca mnie wewnętrznie jak również daje odczuwalne korzyści bo każde szczęście i każde dobro które powstało dzięki mojej pracy, prowadzonym szkoleniom i inicjacjom zwielokrotnione wraca do mnie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.