Sklep

Woda strukturyzowana/żywa

Zapewne słyszeliście, że woda ma swoją strukturę. Wyniki badań japońskiego naukowca Masaru Emoto potwierdziły tą prawdę i dodały jeszcze wiele interesujących wątków. Aktualnie istnieją technologie PRODUKOWANIA wody strukturyzowanej (żywej). Dziś możesz to robić u siebie w domu, a technologia jest przystępna cenowo.

W ogromnym skrócie: Błona komórkowa naszych komórek ma strukturę heksagonalną. Dotąd nikt nie wiedział dlaczego... Okazało się, że ta struktura jest przystosowana właśnie do reakcji z wodą. Wodą żywą (strukturyzowaną), której coraz mniej mamy w przyrodzie. Woda strukturyzowana z łatwością przenika przez błonę komórkową przenosząc skłądniki niezbędne dla właściwego funkcjonowania komórki.

Kiedy przychodzimy na świat składamy się z wody przeszło w 90%. Później z biegiem czasu ten poziom spada. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć osobę po 40-stce która ma więcej niż 55%. Kiedy umieramy zwykle mamy "tylko" 40-50% wody w organiźmie, przy czym poniżej 50% widocznie przyśpiesza proces starzenia i zaczynamy chorować... Medycyna nie wie dlaczego, a może nie chce wiedzieć bo wodę trudno byłoby opatentować... ;) Leczenie wodą!?  

Proces odwadniania się, łączy się z innymi procesami powodującymi starzenie organizmu i zwiększającymi naszą podatność na choroby. Używając wody strukturyzowanej znacznie spowalniamy te procesy.

Poniżej osoby zainteresowane znajdą linki do rozważań nt wody. Choć o tym się praktycznie nie mówi w mediach głównego nurtu niezależni naukowcy wciąż odkrywają jej nowe, niesamowite właściwości. Jednym z wynalazków jest również strukturyzator wody. NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY STRUKTURYZATORÓW. Natomiast jesteśmy partnerem wynalazcy. Jeżeli robiąc zakupy skorzystasz z poniższego linka, z czasem nasza współpraca z producentem będzie pełniejsza. Domowy, jak również przemysłowy strukturyzator wody kupisz pod tym linkiem.

A tu obiecane rewelacje nt wody:

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.