Zakres pracy

Psychobiologia

Psychobiologia stara się odpowiadać na pytania jaki jest biologiczny sens choroby. Większość z nas zna choćby ze swojego życia przykłady powiązań psychosomatycznych. Psychobiologia idzie jeszcze dalej badając historię naszego życia i naszego rodu w celu znalezienia przyczyn chorób i niewłaściwych zachowań. Wywodzi się z obserwacji zależności pomiędzy chorobami i doświadczonymi przez nas lub przez członków naszej rodziny emocjami.

Okazuje się, że samo uświadomienie przyczyn samo w sobie już jest uzdrawiające. Bardzo często po wnikliwym badaniu dzieje się „cud” i problem znika. Jednak nie dzieje się tak zawsze. Wtedy zawsze możemy zwrócić się do niezawodnej energii Reiki, którą możemy wpłynąć na destrukcyjny program.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.