Kurs Reiki Warszawa

Klinika Reiki to miejsce, gdzie nauczysz się pracy z energią Reiki. Uczę w tradycyjnym systemie Usui Shiki Ryoho mającym blisko 40 letnią tradycję. Co znaczy "tradycyjny system"? To znaczy, że sposób nauczania Reiki, inicjacji i jakości prowadzonych szkoleń jest zachowany od czasu, kiedy został dostosowany do osób z kręgu cywilizacji zachodniej. Nauczyciele w naszym systemie muszą spełniać bardzo rygorystyczne wymagania. Stąd jest nas w Polsce tylko kilkanaście osób. Więcej informacji o systemie Usui Shiki Ryoho znajdziesz w zakładce Usui Shiki Ryoho

Praca z energią Reiki wiąże się z osobistymi i bardzo specyficznymi doświadczeniami. Powoduje to, że praktycznie nie sposób korzystać i rozwijać umiejętności pracy z Reiki bez możliwości konsultowania ze swoim nauczycielem często niezrozumiałych zmian w naszym zdrowiu, życiu i otoczeniu. Dlatego każdy adept Reiki inicjowany przeze mnie ma możliwość udziału w kolejnych prowdzonych przeze mnie seminariach jako "gość", spotkaniach, a dla zaawansowanych również w warsztatach tematycznych dotyczących specyfiki pracy z energią w różnych sferach życia.

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o terminach seminariów polub moją stronę na Facebooku a po naciśnięciu przycisku "Lubię to" wybierz opcję "Otrzymuj powiadomienia". Innym rozwiązaniem jest podanie swojego adresu email w zakładce Newsletter w głównym menu. 

 

Aby zapisać się na seminarium (Kurs Reiki) wykonaj 2 proste czynności:

1. skontaktuj sie mailowo lub telefonicznie, aby uzgodnić termin najbliższego seminarium (jeśli nie ma podanej daty). Jeżeli data jest podana skontaktuj się, aby potwierdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Na każde seminarium przyjmuję maksymalnie 4 nowe osoby.

2. przelej opłatę za udział w seminarium w wysokości 690 zł na rachunek podany poniżej. Przelew jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca.

Po nadejściu opłaty otrzymasz email potwierdzający zapis z informacjami praktycznymi, dokładną lokalizacją spotkania (Warszawa, ul. Głębocka).

Koszt udziału osoby inicjowanej zgodnie z praktyką Usui Shiki Ryoho wynosi u każdego nauczyciela w Europie równowartość 150 EUR ( aktualnie 690 zł)

Koszt udziału w seminarium "gości" (osób które wcześniej inicjowałam w klinice) wynosi 80 zł

Opłatę należy przelać na rachunek, którego odbiorcą jest: Aleksandra Żelaznowska-Słowik:

22 1140 2004 0000 3402 7770 2235

Tytułem: seminarium Reiki, imię i nazwisko osoby inicjowanej

W związku z tym, że w mojej działalności gospodarczej nie posługuję się gotówką, na potrzeby przejrzystości rozliczeń z Urzędem Skarbowym wszystkie wpłaty muszą być realizowane w formie przelewu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.