Kurs Reiki Warszawa

Zapraszam na kursy Reiki w Warszawie, które prowadzę od 2007 roku. Klinika Reiki to miejsce, gdzie nauczysz się bezpiecznej pracy z energią. Uczę w tradycyjnym systemie Usui Shiki Ryoho, który został opracowany przez uczniów Hawayo Takata. Co znaczy "tradycyjny system"? To znaczy, że sposób nauczania Reiki, inicjacji i jakości prowadzonych szkoleń jest zachowany od czasu, kiedy został dostosowany do osób z kręgu cywilizacji zachodniej przez mistrzów Huiro Hayashi i Hawayo Takatę. Nauczyciele w naszym systemie muszą spełniać bardzo rygorystyczne wymagania i w szczególności w Polsce muszą praktykować kilka lat zanim osiągną poziom mistrzowski. Właśnie z tego powodu jest nas w Polsce tylko kilkanaście osób. Więcej informacji o systemie Usui Shiki Ryoho znajdziesz w zakładce Usui Shiki Ryoho

Praca z energią Reiki wiąże się z osobistymi i bardzo specyficznymi doświadczeniami. Powoduje to, że praktycznie nie sposób korzystać i rozwijać umiejętności pracy z Reiki bez możliwości konsultowania ze swoim nauczycielem często niezrozumiałych zmian w naszym zdrowiu, życiu i otoczeniu. Dlatego każdy adept Reiki inicjowany przeze mnie ma możliwość udziału w kolejnych prowdzonych przeze mnie seminariach jako "gość", spotkaniach, a dla zaawansowanych również w warsztatach tematycznych dotyczących specyfiki pracy z energią w różnych sferach życia.

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o terminach seminariów polub moją stronę na Facebooku a po naciśnięciu przycisku "Lubię to" wybierz opcję "Otrzymuj powiadomienia". Innym rozwiązaniem jest podanie swojego adresu email w zakładce Newsletter w głównym menu. 

 

Aby zapisać się na seminarium (Kurs Reiki) wykonaj 2 proste czynności:

1. skontaktuj sie mailowo lub telefonicznie, aby uzgodnić termin najbliższego seminarium (jeśli nie ma podanej daty). Jeżeli data jest podana skontaktuj się, aby potwierdzić czy są jeszcze wolne miejsca. Na każde seminarium przyjmuję maksymalnie 4 nowe osoby.

Uwaga! Jeśli doświadczasz stanów psychotycznych, chorób psychicznych ( afektywna-dwubiegunowa, psychozy, schizofrenia), epilepsji, przyjmujesz narkotyki, psychodeliki lub nadużywasz alkoholu lub nikotyny inicjacje Reiki będące częścia szkolenia mogą być dla Ciebie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Jeżeli doświadczasz takich stanów wstrzymaj sie z pracą z Reiki, gdyż nie masz gotowości duchowej do pracy z tą energią.

2. przelej opłatę rezerwacyjną za udział w seminarium w wysokości 200 zł. Przelew jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca. Kwotę szkolenia pomniejszoną o opłatę rezeracyjną rozliczymy gotówkowo w dniu seminarium.

Po nadejściu opłaty otrzymasz email potwierdzający zapis z informacjami praktycznymi, dokładną lokalizacją spotkania (Warszawa, ul. Głębocka).

Koszt udziału osoby inicjowanej zgodnie z praktyką Usui Shiki Ryoho wynosi u każdego nauczyciela w Europie równowartość 150 EUR.

Koszt udziału w seminarium "gości" (osób które wcześniej inicjowałam w klinice) wynosi 100 zł

W związku z tym, że w mojej działalności gospodarczej nie posługuję się gotówką, na potrzeby przejrzystości rozliczeń z Urzędem Skarbowym wszystkie wpłaty muszą być realizowane w formie przelewu.

 

Reiki Warszawa

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.