O mnie

O mnie

Witaj,

Jestem Nauczycielem Reiki w tradycyjnym systemie Usui Shiki Ryoho. Fascynuje mnie poznawanie siebie i otaczającego świata. Praca z energiami daje mi możliwość rozumienia niematerialnych praw i zjawisk wpływających na nasze życie oraz świadomego wpływania na nie.

Światem duchowym interesuję się od kiedy pamiętam ;) Już w wieku kilkunastu lat zaczęły się u mnie ujawniać pewne specyficzne umiejętności i zdolności związane ze światem ducha. Była to choćby naturalna dla mnie umiejętność pracy z Kartami Tarota i Runami. Przez kolejne lata szukałam i poznawałam wszelkie dostępne źródła pisane związane z pracą z energiami. Dzięki zdolnościom medialnym mogłam je weryfikować i zagospodarowywać na własne potrzeby. Później trafiłam do przygodnej osoby na Reiki i moje życie zaczęło iść w bardzo negatywnym kierunku zdrowotnym. Dopiero po wielu miesiącach odnalazłam właściwego nauczyciela Reiki, który inicjując mnie wprowadził mnie do świata świadomej pracy z energią i uświadomił wszystkie przyczyny mojego wcześniejszego pogorszenia mojego stanu zdrowia. Od tego czasu, nieustannie pracując z energią, odczuwam wciąż rosnący poziom kontroli mojego życia. Niemniej praca energetyczna otwiera mi wciąż oczy na nowe aspekty i cele jakie mogę realizować.

W 2006 roku urodziłam swoje pierwsze dziecko. Aby właściwie się nim zająć mocno ograniczyłam swoją aktywności w Klinice Reiki. Nie znaczy to, że zaprzestałam pracy energetycznej. Wręcz przeciwnie. Już w roku 2007 przyjęłam inicjację mistrzowską w Reiki i rozpoczęłam nowy etap w swoim życiu. W związku z macierzyństwem stale pojawiały się nowe potrzeby i pragnienia kontrolowania wszystkiego co nowe, co dzieci komunikują swoim zachowaniem lub chorobami. Dziecko, a z czasem również drugie swoim wyjątkowym zachowaniem naprowadzały mnie na metody skutecznego rozwiązywania ich "problemów", które jak się okazywało leżały w świecie energii. Gdyby nie własne dzieci, nigdy bym się sama tym nie interesowała. To dzięki nim dziś mogę dzielić się tymi doświadczeniami z innymi, podczas prowadzonych przeze mnie kursów i warsztatów.

Wychowanie własnych dzieci jako codzienna praca udowodniło mi też, że nie wszystko mogę kontrolować i naprawiać energią Reiki. Okazało się, że przyczyny zachowań dzieci, naszych reakcji i relacji ze wszystkimi i wszystkim leżą również z sferach, które wymagają studiów w innych dziedzinach. Tak poznałam Kinezjologię i Psychobiologię. 

Aktualnie prowadzę kursy Reiki w Warszawie, warsztaty doskonalące pracę z Reiki dla osób które inicjowałam, indywidualne zabiegi Reiki (stacjonarne - Warszawa ul. Głębocka i "na odległość") oraz konsultacje kinezjologiczne i z zakresu psychobiologii.

Zapraszam serdecznie,

Aleksandra

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.